منو

موسسه حقوقی اریکه عدل

بهترین راه مهاجرت به اسپانیا

بهترین راه مهاجرت به اسپانیا
بهترین راه مهاجرت به اسپانیا
تمام کسانی که عاشق اسپانیا هستند همیشه از ما می پرسند که بهترین راه مهاجرت به اسپانیا کدام است. ما در این فرصت به بررسی روشهای مهاجرت به اسپانیا و بیان وجه تمایز آنها پرداخته ایم.

فهرست مطالب

آخرین مقالات در ایمیل شما

با خبرنامه ما به روز باشید!

آیا می دانید بهترین راه مهاجرت به اسپانیا چیست؟ آیا تاکنون به زندگی در این کشور اروپایی اندیشیده اید؟ چرا باید اسپانیا یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای زندگی باشد؟ چه مزایایی با مهاجرت به این کشور به دست خواهید آورد؟ با ما در اریکه عدل همراه شوید تا در خصوص این موضوعات بیشتر صحبت کنیم.

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، به عنوان وکیل مهاجرت بیش از یک دهه است که در خصوص مهاجرت به این کشور اروپایی فعالیت می کند. شما می توانید با مراجعه به سرویس مهاجرت به اسپانیا اطلاعات مفید فراوانی بدست آورید.

از میان تمام کشورهای خاص و دیدنی اروپا، باید به کشور اسپانیا اشاره کنیم، که انتخابی مناسب برای زندگی خواهد بود. هر سال مهاجران بیشتری با بررسی و تحقیق دقیق، به این نتیجه میرسند که اسپانیا را برای زندگی و مهاجرت انتخاب کنند.

علت این محبوبیت و توجه مهاجران به کشور اسپانیا، هزینه های ارزان زندگی در آن نسبت به کشورهای دیگر است. همچنین مزایایی که مهاجرت به اسپانیا برای مهاجران به همراه دارد، منجر شده است تا افراد بسیاری تمایل به زندگی در این کشور یابند.

اما به نظر شما بهترین راه مهاجرت به اسپانیا چه راهی است؟ آیا صرفا تمایل و علاقه به زندگی در یک کشور اروپایی برای مهاجرت کافی است؟ باید بگوییم خیر. برای مهاجرت و زندگی در یک کشور اروپایی، لازم است تمام جوانب بررسی و سنجیده شود.

اگر در مورد شرایط مناسب مهاجرت و زندگی در یک کشور اطلاعات نداشته باشید، در این مسیر موفق نخواهید شد. در این میان مهمترین مسئله آشنایی با بهترین روش های مهاجرت به کشور اسپانیا است. تنها با کسب اطلاعات مناسب می توانید بهترین روش را انتخاب کرده و خود را برای زندگی در این کشور اروپایی آماده کنید.

اگر در حین مطالعه این مطلب سوالی برای شما پیش آمد ، می توانید خیلی سریع در بخش نظرات مطرح نمایید.

معرفی بهترین راه مهاجرت به اسپانیا

افرادی که تمایل دارند به کشور اسپانیا مهاجرت نمایند، می توانند از روش های مختلفی بهره ببرند. متداول ترین این روش ها، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق ازدواج و مهاجرت از طریق تولد است.

هر یک از این روش های مهاجرت به کشور اسپانیا، شرایط و مراحل خاص خود را دارد. اما باید بیان نماییم که ترجیح بیشتر متقاضیان این است که از طریق سرمایه گذاری به کشور اسپانیا مهاجرت نمایند. در ادامه به همراه هم نگاهی به این روشها خواهیم داشت و مزایای آنها را نیز بررسی می کنیم.

سرمایه گذاری و مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک 

به صراحت می توانیم بهترین راه مهاجرت به اسپانیا را، خرید ملک در این کشور و استفاده از گلدن ویزای اسپانیا است. ویزای طلایی شرایط ویژه ای را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است، تا با اطمینان بالایی در اسپانیا اقدام به خرید ملک نمایند.

بیشتر بدانید!
مالیات در اسپانیا چقدر است ؟

آن دسته از افرادی که گلدن ویزا را برای مهاجرت به کشور اسپانیا انتخاب می کنند، باید در این کشور اقدام به خرید ملک نمایند. برای این کار نیاز به سرمایه لازم جهت خرید ملک خواهند داشت.

طبق قوانین کشور اسپانیا، هر تبعه خارجی می تواند با خرید ملک در این کشور، تابعیت اسپانیا را کسب کند. این قانون مشمول اتباع کشورهای غیر اروپایی است و اتباع کشورهای اروپایی را شامل نمی شود. زیرا اتباع کشورهای اروپایی و عضو شنگن می توانند به راحتی در این کشور رفت و آمد داشته و سکونت نمایند.

برای خرید ملک به عنوان بهترین راه مهاجرت به اسپانیا، نیاز به حداقل سرمایه ای معادل 500 هزار یورو است. مهاجران می توانند با خرید یک ملک مناسب با امکانات مطلوب به ارزش حداقل 500 هزار یورو در اسپانیا، ابتدای گلدن ویزا و سپس تابعیت این کشور را پس از 10 سال کسب کنند.

ویزای طلایی یا گلدن ویزا، در ابتدا به مدت 1 سال صادر می شود. سرمایه گذار در این مدت زمان کافی برای یافتن ملک مورد نظر در کشور اسپانیا را دارد. پس از آن می تواند ویزای خود را به مدت 2 سال تمدید نموده و مجددا پس از اتمام مدت آن، اقدام به تمدید برای بار دوم به مدت 2 سال دیگر نماید.

پس از گذشت 5 سال از اخذ گلدن ویزا و خرید ملک، سرمایه گذار می تواند از دولت اسپانیا تقاضای اخذ تابعیت این کشور را نماید. در نهایت پس از گذشت مدت زمان مشخصی پس از درخواست، در صورتی که سرمایه گذار تمام شرایط لازم را برای اخذ تابعیت این کشور داشته باشد، می تواند پاسپورت اسپانیا را دریافت نماید.

ما معتقدیم که مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک به دلیل قطعیت و سرعت پروسه آن در شمار بهترین روش مهاجرت به اسپانیا قلمداد می شود. اگر شما نظر دیگری دارید خوشحال می شویم در خصوص آن در انجمن حقوقی و مهاجرتی اریکه عدل گفتگو کنیم.

مزایای سرمایه گذاری در اسپانیا

تمامی روش های سرمایه گذاری که به عنوان بهترین راه مهاجرت به اسپانیا شناخته می شوند، با خود مزایای عالی به همراه دارند. این مزایای عالی منجر شده است تا هر روز بر تعداد افرادی که متقاضی سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی هستند، افزوده شود.

سرمایه گذارانی که وارد کشور اسپانیا می شوند، می توانند از مزایای بسیاری بهره مند شوند. از جمله این مزایا باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • اخذ آسان ویزای کشورهای دیگر همچون آمریکا و انگلستان
  • حق سکونت به صورت دائم در کشور اسپانیا
  • امکان تحصیل رایگان فرزندان پس از اخذ اقامت اسپانیا
  • امکان سفر نامحدود به تمام کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن
  • امکان افتتاح حساب در تمام بانک های کشورهای اروپایی
  • امکان دریافت ویزا برای اقامت دیگر اعضای خانواده و اعضای درجه یک همچون پدر و مادر
  • معافیت از پرداخت مالیات سالانه پس از اخذ اقامت کشور اسپانیا
  • عدم نیاز به راه اندازی کسب و کار و اشتغال بعد از خرید ملک
  • دریافت تمام حقوق شهروندی کشور اسپانیا
  • و ….
بیشتر بدانید!
خرید ملک در اسپانیا از راه دور

اینها بخشی از مزایای ورود به روش دریافت اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری است. موردی هست که در لیست ما نیامده؟ شما در بخش نظرات اضافه کنید!

مهاجرت به اسپانیا از طریق اقامت خود حمایتی

با وجود آنکه خرید ملک بهترین روش مهاجرت به اسپانیا است، اما برخی از افراد که سرمایه لازم را برای خرید ملک ندارند می توانند از دیگر روش های مهاجرت به این کشور استفاده کنند. اقامت خود حمایتی اسپانیا ، یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور اسپانیا به شمار می رود.

می توانیم اقامت خود حمایتی اسپانیا یا همان اقامت تمکن مالی را نیز بهترین راه مهاجرت به اسپانیا به شمار آوریم. زیرا افرادی که از تمکن مالی مطلوب برخوردار بوده و درآمد کافی دارند، می توانند اقدام به مهاجرت نمایند. مساله ای که هست در این روش مهاجران نمی توانند پس از کسب اقامت کشور اسپانیا در آن کشور مشغول به کار شوند.

اما آنها قادر خواهند بود اقدام به راه اندازی بیزینس و کسب و کار جدید نمایند. مهمترین مزیت انتخاب این روش مهاجرتی، دریافت مزایای عالی تابعیت کشور اسپانیا بعد از سپری شدن 10 سال زندگی در این کشور است. افرادی که از طرح خود حمایتی برای مهاجرت استفاده می کنند، می توانند دیگر اعضای خانواده خود را نیز از دریافت مزایای تابعیت این کشور مستفیض نمایند.

شاید مهاجرت به اسپانیا از طریق خود حمایتی برای کسانی که درآمدهای ثابت دارند یکی از بهترین روشهای مهاجرت به اسپانیا باشد. خیلی خوشحال می شویم که بدانیم نظر شما در این خصوص چیست!

مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت 

از دیگر روش های سرمایه گذاری و اخذ تابعیت کشور اسپانیا، باید به ثبت شرکت اشاره کنیم. شاید بتوانیم از دیدگاه برخی از مردم کشور، این روش سرمایه گذاری را نیز به عنوان بهترین راه مهاجرت به اسپانیا معرفی نماییم. شما چه فکر می کنید؟

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در هر کشور اروپایی می تواند خلاقانه و پرسود باشد. اصولا افرادی این روش سرمایه گذاری را در کشور اسپانیا انتخاب می کنند، که یک برنامه خلاقانه برای راه اندازی بیزینس پر سود در این کشور دارند.

این دسته از افراد باید ابتدا برنامه بیزینس خود را به دولت اسپانیا ارسال نمایند. در صورت تایید بیزینس پلن، آنها می توانند اقدام به ثبت شرکت در این کشور نمایند. اصولا نیز برای ثبت شرکت در اسپانیا، نیاز به سرمایه اولیه نیز خواهد بود که بیزینس پلن و طرح کسب و کار در تعیین آن نقش عمده ای دارد.

بیشتر بدانید!
9 نکته طلایی برای مهاجرت به اسپانیا

پس از ثبت شرکت و گذشت 5 سال نیز، سرمایه گذاران می توانند اقامت دائم کشور اسپانیا را اخذ نمایند؛ سپس از مزایای عالی این کشور بهره مند شده و به صورت دائم در این کشور زندگی کنند.

مدارک لازم برای استفاده از بهترین راه مهاجرت به اسپانیا

مهاجرانی که یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشور اسپانیا را انتخاب می کنند، باید برخی مدارک مهم را برای مهاجرت به این کشور تهیه نمایند. این دسته از افراد ابتدا باید تمکن مالی خود را برای سرمایه گذاری در این کشور اثبات نمایند.

از این رو باید گواهی موجودی بانکی خود که حداقل 500 هزار یورو باشد، تهیه نمایند. علاوه بر آن، سرمایه گذارانی که گلدن ویزا را برای مهاجرت به اسپانیا انتخاب نموده اند، باید سند ملک خریداری شده را نیز در اختیار داشته باشند.

همچنین گواهی عدم سوء پیشینه کیفری، پاسپورت معتبر، گواهی آزمایش های پزشکی و ویزای توریستی نیز برای کسب تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کشور اسپانیا ضروری است. متقاضیان با انتخاب بهترین راه مهاجرت به اسپانیا و آماده سازی و ارائه مدارک لازم، اطمینان حاصل کنند که روند شسته رفته ای برای دریافت اقامت اسپانیا در پیش خواهند داشت.

البته بهتر است پیش از هر اقدامی، ابتدا شرایط و هزینه های زندگی در کشور مورد نظر را بررسی نمایند. سپس با اطمینان یکی از بهترین روش های مهاجرت را انتخاب نموده و اقامت آن کشور را اخذ کنند.

نتیجه گیری

دریافتیم که پروسه اخذ اقامت کشور اسپانیا نیز همچون دیگر کشورهای اروپایی، حساسیت های خاص خود را دارد. افراد بسیاری در کشور وجود دارند که از شرایط قانونی مهاجرت به اسپانیا اطلاعاتی ندارند و تنها بر حسب تمایل به این کشور مهاجرت می کنند.

اصولا این دسته از افراد پس از یک مدت زمان کوتاهی با شکست مواجه شده و سرمایه خود را نیز از دست می دهند. برای افرادی که تمایل به انتخاب بهترین راه مهاجرت به اسپانیا دارند، مطلوب ترین راهکار، مراجعه به وکلای متخصص در این زمینه است.

مشاوران موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل می توانند در این زمینه اطلاعات دقیق و کاملی را در اختیار افراد متقاضی قرار دهند. سپس سرمایه گذاران و مهاجران با بررسی اطلاعات لازم، اقدام به انتخاب یکی از این روش های مناسب مهاجرتی نموده و اقامت کشور اسپانیا را به دست آورند.

دانستن نظر شما در خصوص بهترین راه مهاجرت به اسپانیا برای ما اهمیت دارد. میتوانید دیدگاه هایتان در بخش نظرات همین مقاله یا در انجمن حقوقی و مهاجرتی اریکه عدل مطرح کنید.

ارزیابی هوشمند مهاجرتی!

ارزیابی مهاجرتی بر اساس سالها تجربه وکلا + ارائه نتیجه در لحظه بدون نیاز به انتظار

مشاوره مهاجرتی
با اهل فن!

جای سوال شما بین 2600+ موضوع مطرح شده در انجمن مهاجرتی اریکه عدل خالیست! 

این مطلب به کارتون اومد؟
استفاده از تجربه ها
2600+
گفتگو و
تبادل نظر
در انجمن مهاجرتی آنلاین اریکه عدل
با وکلا و افراد دارای تجربه گفتگو کنید....
موارد مرتبط برای بررسی بیشتر:
مشترک خبرنامه ما شوید!
آخرین آپدیت ها را بگیرید و از بهترین ها بیاموزید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

با بهترین وکلای ما وقت آنلاین رزرو کنید یا اینکه سوال خود را در سامانه مشاوره اینترنتی مطرح کنید...

در اریکه عدل بیشتر از 1200 مطلب حقوقی و مهاجرتی منتشر شده.
ما به شما کمک می کنیم که خیلی سریع چیزی که لازم دارید را پیدا کنید...

چون نظر شما مهمه! اطلاعات این صفحه کاربردی بود؟