منو

موسسه حقوقی اریکه عدل

قوانین جدید مهاجرت به استرالیا و صدور ویزا

قوانین جدید مهاجرت به استرالیا
قوانین جدید مهاجرت به استرالیا
بدین نتیجه رسیدیم که از شروع سال 2021 تغییرات و قوانین جدیدی برای مهاجرت و صدور ویزاهای آن اعمال شده که در کنار آن نیز هزینه صدور ویزاهای استرالیا نیز 11 درصد افزایش خواهد داشت. اما به منظور ترمیم و بهبود بخشیدن به شرایط اقتصادی استرالیا ناشی از کووید 19 همچنان ویزاهای تجاری، کارآفرینی، نیروهای ماهر و سرمایه گذاری در اولویت صدور می باشند.

فهرست مطالب

آخرین مقالات در ایمیل شما

با خبرنامه ما به روز باشید!

به دنبال تاثیرات و عوارض ناشی از بیماری کووید 19 بر تمامی امور از جمله مهاجرت و محیط زیست، دولت استرالیا به منظور ترمیم و بهبود شرایط اقتصادی و حفظ سلامت محیط زیست کشور خود تغییراتی را در صدور برخی از ویزاها از شروع سال نو میلادی 2021 اعمال نموده است.

در همین رابطه موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل بر آن شد تا از قوانین جدید مهاجرت به استرالیا مطالبی را مطرح و به توضیح این تغییرات در رابطه با صدور انواع ویزاهای استرالیا بپردازد. علاوه بر آن از برخی از مهمترین مشاغل مورد نیاز استرالیا گفته و از صدور مهمترین ویزاهای استرالیا نکاتی را مطرح می نماید همچنین اشاره می نماید که بیشتر ویزاهای اقامت موقت استرالیا چنانچه مغایر با قوانین سلامت و حفظ زیست محیطی استرالیا باشند کنسل می گردند.

 

قوانین جدید مهاجرت به استرالیا

بدون تردید می توان گفت که مهاجرت نقش حیاتی در اقتصاد کشور استرالیا دارد، که به همین جهت برای بهبود وضعیت اقتصادی استرالیا و رفع اثرات کووید 19 دولت تمهیدات و تدابیری را برای صدور برخی از انواع ویزاهای استرالیا اتخاذ نموده است.

در پی اعمال قوانین جدید مهاجرت به استرالیا از سال 2021 صدور ویزاهای تجاری، کارآفرینی، نیروهای کاری ماهر و متخصص، اختراع و نوآوری برای انواع سرمایه گذاری در استرالیا همچنان به قوت خود باقی مانده و حتی صدور این نوع ویزاها در اولویت نیز می باشند.

 

انواع ویزاهای استرالیا

انواع ویزاهای استرالیا

با هدف ترمیم و بهبود بخشیدن به شرایط اقتصادی استرالیا صدور انواع ویزاهای استرالیا که در راستای توسعه اقتصادی این کشور باشند در اولویت قرار می گیرند. از جمله ویزاهایی که تحت برنامه Global Talent Independent program ( استعداد یابی جهانی) و از طریق برنامه Business Innovation and Investment Program (BIIP) سرمایه گذاری و نوآوری های تجاری و کاری باشند. که البته صدور آنها طبق زیر شاخه های این نوع ویزاها و سهمیه مناطق مختلف تقسیم بندی و اجرا می شود.

بیشتر بدانید!
وضعیت اشتغال خارجیان در کشور اسپانیا

در ضمن صدور ویزاهای زیر شاخه خانوادگی و پارتنر نیز به قوت خود باقی می ماند اما هم متقاضی دریافت این نوع ویزا و هم اسپانسر وی می بایست دانش کافی از زبان انگلیسی داشته باشند، و این نکته که هزینه صدور ویزاهای استرالیا هم 11 درصد از اول ژانویه 2021 افزایش خواهد داشت.

 

مشاغل مورد نیاز استرالیا

بر اساس تغییرات در قوانین صدور انواع ویزا برای مهاجرت به استرالیا از طریق مشاغل مورد نیاز استرالیا، کارمندان ماهری که می توانند در استرالیا اقامت داشته و یا ویزای اقامت کاری موقت خود را تمدید نمایند عبارتند از: دستیاران مراقبت های فردی، مراقبین افراد مسن یا افراد ناتوان و پرستاران.

زیرا که این مشاغل ارتباط مستقیمی با درمان بیماری کووید 19 داشته و داوطلبان این رشته ها می توانند برای دریافت ویزاهای اقامت موقت تحت زیر شاخه صدور ویزاهای 408 درخواست نمایند.

 

مهمترین ویزاهای استرالیا

از مهمترین ویزاهای استرالیا که صدور آنها بیشتر از دیگر ویزاها تحت تاثیر قوانین جدید مهاجرت به استرالیا قرار گرفته باید به این موارد اشاره نمود: ویزاهای مرتبط با شاخه مهارت و تخصص های کاری که کارگران ماهر باید اسپانسرشیپی کارفرمای خود را داشته باشند. همچنین ویزاهای تجاری موقت، ویزاهای اختراع و نوآوری، ویزاهای درمانی و ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا که صدور آنها در اولویت می باشد.

 

مشاغل مورد نیاز استرالیا

ویزاهای اقامت موقت استرالیا

در تکمیل مطالب اینکه به دنبال تغییرات در قوانین صدور و تمدید انواع ویزاهای استرالیا در تاریخ اول ژانویه 2021 به منظور ترمیم شرایط اقتصادی و حفظ سلامت این کشور بیشتر ویزاهای اقامت موقت استرالیا چنانچه مغایر با اصول و قوانین سلامت و حفظ ایمنی محیط زیست biosecurity باشد کنسل خواهند شد.

بیشتر بدانید!
50 شغل برتر در مشاغل استرالیا

لذا پاسخگویی صحیح و درست به سوالات افسر بخش حفظ سلامت و ایمنی محیط زیست استرالیا بسیار ضروری می باشد. زیرا در صورت عدم پاسخگویی صحیح یا پاسخ غلط به سوالات افسر مربوطه این بخش، درخواست ویزا کنسل و رد می شود. علاوه بر آن تا سه سال بعد متقاضیان دیگر نمی توانند درخواست ویزای اقامت موقت را تحت هیچ عنوانی داشته باشند.

 

 

قوانین جدید صدور ویزا برای مهاجرت به استرالیا

بدین نتیجه رسیدیم که از شروع سال 2021 تغییرات و قوانین جدیدی برای مهاجرت و صدور ویزاهای آن اعمال شده که در کنار آن نیز هزینه صدور ویزاهای استرالیا نیز 11 درصد افزایش خواهد داشت. اما به منظور ترمیم و بهبود بخشیدن به شرایط اقتصادی استرالیا ناشی از کووید 19 همچنان ویزاهای تجاری، کارآفرینی، نیروهای ماهر و سرمایه گذاری در اولویت صدور می باشند.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد قوانین جدید مهاجرت به استرالیا میتوانید اگر سوالی دارید از طریق مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید و یا از طریق آموزشگاه اریکه عدل کلاس های وکلا را شرکت کنید تا اطلاعات کامل درباره هر کدام از روش های مهاجرت به استرالیا مطلع شوید و یا از طریق تماس با ما میتوانید جلسه حضوری تنظیم نمایید تا از مشاوره وکلای متخصص این حوزه بهره بگیرید.

در صورتی هم که قصد خرید ملک در استرالیا را دارید با دانلود اپلیکیشن اینوستایم برند زیر مجموعه موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل از ریز جزییات اطلاعات هر ملک در شرکت سرمایه گذاری اینوستایم (Investime) باخبر شوید.

ارزیابی هوشمند مهاجرتی!

ارزیابی مهاجرتی بر اساس سالها تجربه وکلا + ارائه نتیجه در لحظه بدون نیاز به انتظار

مشاوره مهاجرتی
با اهل فن!

جای سوال شما بین 2600+ موضوع مطرح شده در انجمن مهاجرتی اریکه عدل خالیست! 

این مطلب به کارتون اومد؟
استفاده از تجربه ها
2600+
گفتگو و
تبادل نظر
در انجمن مهاجرتی آنلاین اریکه عدل
با وکلا و افراد دارای تجربه گفتگو کنید....
موارد مرتبط برای بررسی بیشتر:
مشترک خبرنامه ما شوید!
آخرین آپدیت ها را بگیرید و از بهترین ها بیاموزید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

با بهترین وکلای ما وقت آنلاین رزرو کنید یا اینکه سوال خود را در سامانه مشاوره اینترنتی مطرح کنید...

در اریکه عدل بیشتر از 1200 مطلب حقوقی و مهاجرتی منتشر شده.
ما به شما کمک می کنیم که خیلی سریع چیزی که لازم دارید را پیدا کنید...

چون نظر شما مهمه! اطلاعات این صفحه کاربردی بود؟