منو

موسسه حقوقی اریکه عدل

Property Investment

مهاجرت با خرید ملک

از جمله قطعی ترین و سریع ترین روشهای مهاجرت به کشور های پر طرفدار جهان ، مهاجرت با خرید ملک است. این روش از انواع روشهای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری محسوب می شود. 

در موسسه حقوقی اریکه عدل ما تمامی کشورهایی که امکان دریافت اقامت یا شهروندی با خرید ملک و سرمایه گذاری را فراهم کرده اند را پوشش می دهیم. با ما همراه باشید تا در خصوص این کشور ها اطلاعات کاملی به شما بدهیم…

مهاجرت با خرید ملک,اقامت با خرید ملک

چرا خرید ملک خارجی؟

مزایای مهاجرت با خرید ملک

حفظ ثبات سرمایه

با تبدیل سرمایه خود به ملک خارجی ثبات آن را حفظ کنید

قطعی ترین روش

مهاجرت با خرید ملک قطعی ترین روش برای جابجایی است.

مسیر اقامت دائم

بعد از گذارن مدت کوتاهی می تواندی برای اقامت دائم اقدام کنید.

دریافت شهروندی

در همه روشهای مهاجرت با خرید ملک به شهروندی و پاسپورت خواهید رسید.

تضمین اجاره ملک

با اجاره ملک خارجی بخشی از سرمایه را باز می گردانید.

مشمولیت خانواده

همسر ، فرزندان و پدر و مادر متقاضی و همسرش مشمول خواهند بود.

مهاجرت با خرید ملک

انتخاب های شما در مهاجرت با خرید ملک

اگر طرفدار روش مهاجرت با خرید ملک هستید ، اولین سوالی که باید از خودتان بپرسید این است که هدف شما از مهاجرت چیست؟ 

به عبارت دیگر اینجا باید این موضوع را مطرح کنیم که با مهاجرت با خرید ملک ما چه انتخابهایی داریم. شما با خرید ملک خارجی یا می توانید اقامت کشور خارجی را بگیرید یا اینکه مستقیما برای شهروندی و دریافت پاسپورت آن کشور اقدام کنید. 

در ادامه ما به معرفی کشورهایی که مهاجرت از طریق خرید ملک در آنها مقدور است ، می پردازیم و در هر یک اشاره خواهیم کرد که مناسب کدام یک از اهداف فوق است. 

محمد مسعودی ، وکیل پایه یک دادگستری:

مهاجرت با خرید ملک اگر به کمک متخصصین امر و به شکل اصولی انجام شود ، سریع ترین و قطعی ترین راه حصول مجوز اقامت یا شهروندی خارجی است.

مهاجرت با خرید ملک

شهروندی ترکیه با خرید ملک

این روزها یکی از سریع ترین و مطمئن ترین راه ها برای رسیدن به شهروندی خارجی ، خرید ملک در ترکیه و اقدام برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به این کشور است. 

شما می توانید با خرید ملک به ارزش حداقل 250 هزار دلار مشمول برنامه قانونی دریافت شهروندی ترکیه با خرید ملک شوید. البته با کمتر از این مبالغ هم راه برای دریافت اقامت موقت باز است.

پروژه های ساختمانی بسیار مدرن که هر روز در شهرهای ترکیه کلید می خورند نشاندهنده محبوبیت این کشور برای مهاجرین است. ما در هلدینگ مان کلیه خدمات مربوط به شهروندی ترکیه را ارائه می دهیم. 

اقامت پرتغال با خرید ملک

از دیگر گزینه هایی که در هلدینگ ما برای موکلین بسیار محبوب است ، دریافت گلدن ویزای پرتغال است. این کشور اروپایی یکی از مقاصد پر طرفدار برای مهاجرت با خرید ملک است. 

شما با بودجهای مختلف 280 و 350 و 500 هزار یورویی می توانید مشمول برنامه قانونی گلدن ویزای پرتغال شوید. 

یکی از دلایل مهم محبوبیت گلدن ویزای پرتغال شرط حضور 7 روزه در سال است که در اروپا مزیت بزرگی محسوب می شود.

مهاجرت با خرید ملک
مهاجرت با خرید ملک

اقامت اسپانیا با خرید ملک

چه کسی زندگی در اسپانیا ، این کشور سر زنده و فوق العاده را دوست ندارد؟ خبر خوش اینکه شما می توانید با خرید ملک در اسپانیا به ارزش حداقل 500 هزار یورو اقامت این کشور دوست داشتنی را بگیرید. 

وکلای مهاجرت ایران سالهاست که در امور سرمایه گذاری در اسپانیا فعالیت می کند و نتایج موفقی در کارنامه دارد.

بعد از 10 سال تمدید اقامت قانونی می توانید برای دریافت شهروندی اسپانیا درخواست بدهید.

اقامت یونان با خرید ملک

بله سرزمین تاریخی و کهن یونان نیز برنامه گلدن ویزا و مهاجرت با خرید ملک دارد! در حقیقت یونان ارزان ترین گزینه برای دریافت گلدن ویزای اروپایی است. 

شما با خرید ملک به ارزش حداقل 250 هزار یورو در یونان می توانید برای گلدن ویزای این کشور اقدام کنید و وارد پروسه مهاجرت از طریق خرید ملک شوید. 

دریافت شهروندی و پاسپورت یونان بعد از 7 سال تمدید اقدامت قانونی امکان پذیر است. گلدن ویزای یونان نیز در وکلای مهاجرت ایران بین موکلین ما محبوبیت ویژه دارد. 

اقامت یونان با خرید ملک
مهاجرت با خرید ملک

اقامت دائم قبرس با خرید ملک

خیلی ها از لغو دریافت شهروندی قبرس با 2 میلیون یورو خرید ملک ناراحت شدند. این برنامه مهاجرتی یکی از محبوب ترین روشها مخصوصا بین چینی ها و روس ها بود. 

اما قبرس اروپایی با معرفی برنامه اقامت دائم خود مقداری از این ناراحتی ها را جبران کرد. در حال حاضر می توان با خرید ملک به ارزش حداقل 300 هزار یورو در قبرس اروپایی مستقیما به اقامت دائم دست یافت. 

همچنین از این روش میتوان استفاده کرد تا به یکی از پاسپورت های قدرتمند اروپا دست پیدا کرد. 

اقامت فرانسه با خرید ملک

کشور فرانسه برنامه ای تحت عنوان گلدن ویزا مثل پرتغال و اسپانیا ندارد ، اما در حال حاضر می توان با خرید ملک در این کشور به اقامت کوتاه مدت فرانسه دست پیدا کرد. 

شروع مبلغ برای سرمایه گذاری در فرانسه و دریافت اقامت معمولا 70 هزار یورو است اما با سرمایه گذاری 300 هزار یورویی می توان به اقامت های طولانی مدت تری هم دست یافت. 

مهاجرت به فرانسه با خرید ملک هم از جمله برنامه های مهاجرتی است که در وکلای مهاجرت ایران و اینوستایم طرفداران ویژه خود را دارد. 

اقامت فرانسه با خرید ملک
مهاجرت با خرید ملک

اقامت امارات با خرید ملک

به دبی یکی از پیشرفته ترین شهرهای دنیا خوش آمدید! خدمات دریافت اقامت امارات با خرید ملک و سرمایه گذاری این روزها به یکی از شلوغ ترین بخش های دفاتر ما تبدیل شده است. 

مهاجرت با خرید ملک در امارات از 750 هزار درهم آغاز می شود. شما با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات امارات می توانید به اقامت های 3 ، 5 و یا 10 ساله دست پیدا کنید. 

آینده درخشانی که در انتظار امارات است سرمایه گذاری در این کشور را بسیار عقلانی جلوه می دهد. ما در امارات حضور گسترده داریم و خدمات تخصصی ارائه می دهیم. 

اقامت عمان با خرید ملک

کشور عربی عمان یکی از کشورهای حوزه خلیج است که در یکی دو سال اخیر برنامه قانونی مهاجرت با خرید ملک خود را استارت زده است. 

اکنون شما در عمان می توانید با 250 هزار ریال عمانی اقامت این کشور را دریافت کنید. البته خرید ملک 500 هزار ریالی هم ممکن است که شما را به اقامت طولانی مدت تری می رساند. 

کشور عمان در این مدت کوتاه که از تصویب قانونش می گذرد توانسته محبوبیت خیلی زیادی در حوزه دریافت اقامت با خرید ملک بدست بیاورد. 

اقامت عمان با خرید ملک

پرسش و پاسخ های مهاجرت با خرید ملک

درباره مهاجرت از طریق خرید ملک می پرسند:​

در حال حاضر کم ترین مبلغ برای مهاجرت با خرید ملک 250 هزار یورو است که متعلق به یونان است. رتبه بعدی متعلق به پرتغال با 280 هزار یورو است.

در برخی کشور ها مثل ترکیه شما بلافاصله بعد از خرید ملک شهروندی دریافت می کنید به این معنا که مستقیما تبعه و شهروند آن کشور می شوید و پاسپورت می گیرید. در حالیکه در برخی کشورها مثل اسپانیا و پرتغال شما ابتدا اقامت موقت می گیرید و با تمدید این اقامت و طی گذر چند سال می توانید برای شهروندی اقدام کنید.

پاسخ دادن به این سوال به شرایط مختلفی بستگی دارد. باید دید که هدف متقاضی چیست. گرفتن شهروندی مستقیم ، زندگی کردن و ماندن در کشور مقصد ، میزان بودجه و سرمایه ، انتخاب جغرافیایی و … وکیل در جلسه مشاوره باید این موارد را در نظر گیرد.

بله در قریب به اتفاق کشور ها بعد از امضای قرارداد خرید ملک ، ظرف مدت مشخصی که در قولنامه قید شده است سند مالکیت شش دانگ به فرد متقاضی منتقل می شود.

بله اما توصیه ما این است که قبل از آن اجازه بدهید وکلای ما یک لیست تایید شده از فرصتهای سرمایه گذاری در کشور مقصد تهیه کنند و سپس شما از میان این لیست انتخاب کنید. 

این مساله در هر کشور می تواند متفاوت باشد و حتی نوع و کاربری ملکی که می خرید در این امر دخیل است با این وجود در اروپا می توان بین 8 تا 12 درصد مالیات نقل و انتقال خرید ملک را در نظر گرفت. معمولا پرداخت این مبالغ با خریدار است. برای کسب اطلاع بیشتر می توانید به مطلب های « مالیات خرید ملک در اسپانیا » و « مالیات خرید ملک در پرتغال » به عنوان نمونه مراجعه کنید.

در حال حاضر تنها پلتفرم هوشمند برای انتخاب ملک خارجی ، اپلیکیشن اینوستایم است. این اپ اولین ابزار تخصصی مهاجرت به سرمایه گذاری است که همه خدمات مربوطه را پوشش می دهد. این اپ را می توانید برای اندروید و آی او اس دانلود و نصب کنید.  

سوال خود را نیافتید؟ اینجا مطرح کنید!

سوابق کار ما در خرید ملک از 2013

0
ویزای طلایی
0
کارت اقامت
0
پاسپورت و شهروندی

چون نظر شما مهمه! اطلاعات این صفحه کارتون رو راه انداخت؟

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

اگر در خصوص مهاجرت از طریق خرید ملک نیاز به اطلاعات بیشتر دارید با ما در تماس باشید. خوشحال می شویم کمک کنیم.

مهاجرت با خرید ملک

در اریکه عدل بیشتر از 1200 مطلب حقوقی و مهاجرتی منتشر شده.
ما به شما کمک می کنیم که خیلی سریع چیزی که لازم دارید را پیدا کنید...

چون نظر شما مهمه! اطلاعات این صفحه کاربردی بود؟