منو

موسسه حقوقی اریکه عدل

مهاجرت به آمریکا با پاسپورت ترکیه

مهاجرت به آمریکا با پاسپورت ترکیه
مهاجرت به آمریکا با پاسپورت ترکیه
سوالی که این روزها خیلی ها از دپارتمان مهاجرت اریکه عدل ( موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل) می پرسند این است که آیا هنوز مهاجرت به آمریکا امکان پذیر است؟ آیا راه گرفتن گرین کارت آمریکا برای ایرانیان باز است یا خیر ؟ اگر دمی وقت بگذارید امروز در دپارتمان مهاجرت اریکه عدل این بحث را با هم به گفتگو می گذاریم. با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

آخرین مقالات در ایمیل شما

با خبرنامه ما به روز باشید!

سوالی که این روزها بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آمریکا از دپارتمان مهاجرت اریکه عدل می پرسند این است که آیا هنوز مهاجرت به آمریکا امکان پذیر است؟ آیا راه گرفتن گرین کارت آمریکا برای ایرانیان باز است یا خیر ؟ اگر دمی وقت بگذارید امروز در خصوص یک راهکار قطعی یعنی مهاجرت به آمریکا با پاسپورت ترکیه گفتگو خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

وضعیت کنونی مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان

دیگر همه شما می دانید که بعد از فرمان ریاست جمهوری آمریکا ، آقای ترامپ چند کشور از ورود به آمریکا منع شدند که متاسفانه یکی از این کشور ها ، ایران بود. با این حال دادگاههایی که در آمریکا صلاحیت داشتند بخشی از این فرمان را معلق کردند و مجددا بخشی از این ملیت ها توانستند به آمریکا بیایند و به اصطلاح به خانواده خود بپیوندند.

در دوران آقای بایدن دولت آمریکا کمی انعطاف به خرج داد اما باز هم تمام محدودیت های مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان از بین نرفت و همچنان کیس های مهاجرت ایرانی در آمریکا در بایگانی ها و گوشه کنار سازمان مهاجرت آمریکا خاک می خورد!

تا اینجا کار بحثی نیست کسانی که قبلا اقامت داشتند یا صاحب گرین کارت آمریکا بودند و یا اینکه در این کشور دارای خانواده بودند توانستند از این محدودیت ها تا حدودی گذر کنند. با این وجود هنوز وضعیت مهاجرت به آمریکا یا گرفتن گرین کارت آمریکا برای ایرانیان در هاله از ابهام است.

مگر فرمان ترامپ لغو نشد؟

در درجه اول فرمان لغو نشده است بلکه معلق شده در درجه دوم همانطور که عرض کردیم این فرمان ابعاد مختلفی دارد که عمده مباحث آن حول دو محور ورود به آمریکا و مهاجرت به آمریکا می چرخد. فرمان در بخش اول معلق شده اما در بخش دوم هنوز قطعیتی وجود ندارد.

بیشتر بدانید!
 خرید ملک مناطق کم جمعیت پرتغال با 280 هزار یورو

بسیاری از افراد به دفتر اریکه عدل مراجعه کرده اند که به قصد مهاجرت به آمریکا حتی سرمایه گذاری های کلانی در آمریکا انجام داده اند اما به دلیل ایرانی بودن اصلا معلوم نیست که آیا این پرونده ها به نتیجه برسد یا خیر. گذشته از دولت امریکا این سازمان مهاجرت و کارشناسان آن است که در این خصوص تصمیم نهایی را می گیرد به همین دلیل متخصصان و صاحب نظران زیاد در خصوص پذیرش ایرانی ها مطمئن نیستند.

مهاجرت به آمریکا ، گرین کارت آمریکا اقامت آمریکا سرمایه گذاری در آمریکا

چه ریسکهایی وجود دارد؟

همانطور که گفتیم هنوز تکلیف مشخص نیست که آیا ایرانی ها در خصوص مهاجرت به آمریکا پذیرش می شوند یا خیر. ریسک بزرگ این ماجرا این است که احتمال دارد بعد از انتقال سرمایه متقاضی به آمریکا به عنوان یک ایرانی علاوه بر اینکه این پرونده مهاجرتی مدتها در بلاتکلیفی باشد ، در صورت عدم پذیرش یا طولانی شدن بیش از حد پروسه  حتی خارج کردن سرمایه هم از امریکا موانع زیادی داشته باشد. چون بانکهای آمریکایی اصرار دارند سرمایه را به حساب خود شخص برگردانند و از طرفی به این آسانی به حساب ایرانی ها پرداخت و انتقال ندارند.

در نتیجه ممکن است هم اقامت داده نشود و هم سرمایه در این کشور گیر کند. ( بنده مدتها با پرونده ای با شرایط یکسان درگیر بوده ام و بانک آمریکایی برای بازگرداندن سرمایه شرایطی را وضع کرده بود که عملا غیر ممکن می نمود ).

راهکار جدید: مهاجرت به آمریکا با پاسپورت ترکیه

برای رسیدن به هدف اگر دو راه وجود داشته باشد که یکی نزدیک اما مبهم و پر خطر بوده و دیگری دور اما مشخص و عاری از خطر باشد ، انسان عاقل راه دوم را انتخاب می کند. در خصوص مهاجرت به آمریکا هم دور راه وجود دارد :

بیشتر بدانید!
راه اندازی کسب و کار اینترنتی در آمریکا

۱- اقدام و سرمایه گذاری با هویت ایرانی 

۲- اقدام و سرمایه گذاری با هویت دیگر (مهاجرت به آمریکا با پاسپورت ترکیه)

دپارتمان مهاجرت اریکه عدل در موضوع مهاجرت ، بعنوان یک مرجع متخصص و آگاه در این روزها راه دوم را پیشنهاد می دهد. بنابراین اگر کمر همت بسته اید و مقصد شما آمریکا است ، به گفته ریش سفیدان این عرصه اعتماد کنید و خودتان را برای دریافت اقامت آمریکا با پاسپورت ترکیه آماده کنید.. روش ما این است که ابتدا برای متقاضی و خانواده اش پاسپورت ترکیه را تهیه کرده و سپس با این هویت جدید پروسه مهاجرت به آمریکا را کلید می زنیم.

کشور ترکیه از سال ۱۹۳۳ به بعد دارای معاهدات دوجانبه با آمریکا در موضوعات سرمایه گذاری و مهاجرت است و این معاهدات به تبعه ترک این اجازه را می دهد که بدون نگرانی در مسیری مطمئن و بدون ریسک اقامت آمریکا و در گام بعدی گرین کارت امریکا را با خیال راحت دریافت کند. برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص نحوه دریافت پاس ترکیه به « دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک » مراجعه بفرمایید. همچنین در مقاله « راهنمای جامع خرید ملک در ترکیه» نیز می توانید اطلاعات مفیدی در این خصوص بدست بیاورید.

مهاجرت به آمریکا ، گرین کارت آمریکا اقامت آمریکا سرمایه گذاری در آمریکا

کدام روشهای مهاجرت به آمریکا در دسترس است؟

با فرمولی که وکلای مهاجرت اریکه عدل توسعه داده اند، دست ایرانی ها در موضوع مهاجرت به آمریکا بسیار باز تر می شود. اگر با اریکه عدل همراه شوید برنامه های مهاجرتی زیر در دسته ویزاهای تجاری و سرمایه گذاری آمریکا در دسترس شما خواهد بود:

  • ویزای E1 آمریکا
  • ویزای E2 آمریکا
  • ویزای EB5 آمریکا
بیشتر بدانید!
پروسه خرید ملک فرانسه توسط وکیل بین المللی

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص نحوه اجرا و مدیریت این راهکار با دفتر موسسه حقوقی اریکه عدل در ایران یا سایر کشورها تماس بگیرید.

ارزیابی هوشمند مهاجرتی!

ارزیابی مهاجرتی بر اساس سالها تجربه وکلا + ارائه نتیجه در لحظه بدون نیاز به انتظار

مشاوره مهاجرتی
با اهل فن!

جای سوال شما بین 2600+ موضوع مطرح شده در انجمن مهاجرتی اریکه عدل خالیست! 

این مطلب به کارتون اومد؟
استفاده از تجربه ها
2600+
گفتگو و
تبادل نظر
در انجمن مهاجرتی آنلاین اریکه عدل
با وکلا و افراد دارای تجربه گفتگو کنید....
موارد مرتبط برای بررسی بیشتر:
مشترک خبرنامه ما شوید!
آخرین آپدیت ها را بگیرید و از بهترین ها بیاموزید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

با بهترین وکلای ما وقت آنلاین رزرو کنید یا اینکه سوال خود را در سامانه مشاوره اینترنتی مطرح کنید...

در اریکه عدل بیشتر از 1200 مطلب حقوقی و مهاجرتی منتشر شده.
ما به شما کمک می کنیم که خیلی سریع چیزی که لازم دارید را پیدا کنید...

چون نظر شما مهمه! اطلاعات این صفحه کاربردی بود؟