منو

موسسه حقوقی اریکه عدل

Cyprus Immigration

مهاجرت به قبرس

خدمات مهاجرت به قبرس در سالهای گذشته یکی از محبوب ترین خدمات دپارتمان مهاجرت اریکه عدل بوده است.

کشور قبرس جزیره ای زیبا در دریای مدیترانه اکنون با زیبایی ها و آب و هوای فوق العاده خود بستری امن برای سرمایه گذاری ایرانیان و اخذ اقامت قبرس و پاسپورت این کشور است.

[yasr_visitor_votes]

مهاجرت به قبرس، اقامت قبرس

بسته به شرایط و نیازهای شما، مهاجرت به قبرس ممکن است یک گزینه فوق العاده باشد. اگر به دنبال زندگی در یک کشور کوچک با اقلیم و آب و هوای ملایم، فرهنگ متنوع، محیط زیست زیبا و سبک زندگی آرام هستید، قبرس می‌تواند مقصد خوبی باشد.

همچنین، در صورتی که به دنبال فعالیت های شغلی در حوزه‌های خاصی همچون گردشگری، خدمات مالی، فناوری اطلاعات و یا صادرات و واردات هستید، قبرس می‌تواند به‌عنوان مقصدی جذاب برای شما باشد.

در رتبه‌بندی سال 2021 انجام شده توسط سازمان بین‌المللی توسعه، قبرس در رتبه ۲۲ از بین ۱۹۰ کشور جهان قرار داشته است. همچنین، در رتبه‌بندی “انجمن آزادی بین‌المللی” در سال 2021، قبرس در رتبه ۱۱ از بین ۱۸۶ کشور جهان قرار گرفته است. این نشان می‌دهد که قبرس، یکی از کشورهای پایدار با اقتصادی قوی و سطح زندگی بالا است.

اگر بخواهیم در مورد مهاجرت به امارات بیشتر صحبت کنیم باید اشاره کنیم که امارات کشوری است که در 10 سال گذشته با سیاست‌های دوستانه در خصوص کسب و کار و کارآفرینی و سرمایه‌گذاری باعث شده که بسیاری از فعالان عرصه‌ی صنعت و تجارت ، کشور امارات را برای دفتر مرکزی خود انتخاب کنند.

تنوع جمعیتی ، نکته مثبتی برای مهاجرت به امارات

 سوالی که برای ما پیش می‌آید این است که مزایای دریافت اقامت امارات چیست کشور امارات به عنوان کشوری که میزبان بیش از 80 درصد مهاجرین خارجی هست و تنها حدود 12 درصد از ساکنین این کشور بومی این منطقه هستند در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران بین المللی را به واسطه‌ی اقتصاد شکوفا و سیاست‌های دوستانه‌ی امنیتی و اقتصادی به خود جذب می‌کند.

البته این موضوعی است که همزمان سبب می شود تنوع فرهنگی بسیار جالبی در امارات پیش آید و تقریبا زبان انگلیسی به زبان اصلی این سرزمین تبدیل شود. همین صحبت شدن گسترده زبان انگلیسی باعث شده است که دریافت اقامت امارات حتی بیش از پیش محبوب و پرطرفدار شود.

تمرکز بر روی نقاط قوت

کشور امارات کشوری هست چه به خوبی نقاط ضعف و نقاط قوت خود را شناسایی کرده است و در مدت چند سال گذشته به خوبی روی نقاط قوت خود تمرکز و کار کرده است امارات متحده‌ی عربی اتحادی از 7 شیخ نشین عرب است: ابوظبی (Abu Dhabi) که به عنوان پایتخت امارات محسوب می‌شود عجمان (Ajman) ، دبی (Dubai) ، فجیره (Fujairah) ، راس الخیمه (Ras Al Khaimah) ،  شارجه (Sharjah)  و أم القیوین(Umm Al Quwain).

 در حالی که هر کدام از این شیخ نشین‌ ها در امارات ویژگی‌ها و مشخصات خاص خود را دارند موارد اصلی مثل دبی و ابوظبی هستند که اکثر خارجیان را به خود جذب می کنند و از جمله مناطق پرطرفدار برای مهاجرت هستند.

شهر های مهاجر پذیر امارات متحده عربی

دبی یکی از شهرهای مهم امارات محسوب می‌شود که به طور کلی برای زندگی و مهاجرت از نظر اقتصادی و کاری بسیار عالی است. مزایای زندگی در دبی را برای ایرانیان در این خصوص مطالعه کنید. این شهر دومین ایالت بزرگ در امارات است و دارای فضای تجاری مطلوبی است. این شهر دارای بنادر گردشی و جاذبه های مدرن است . همان طور که می‌دانید دبی مرکز سبک زندگی لاکچری و تفریحات و سرگرمی‌ها است.

ابوظبی یکی دیگر از شهرهای مهم امارات محسوب می‌شود و پایتخت و شهر مهد تجارت در امارات است و بهترین گزینه برای کسانی است که با ویزای کاری وارد خاک این کشور شده‌اند. ابوظبی بیشتر به شکل کلاسیک اداره می شود و به دنبال گسترش کسب و کارهاست ، محیط آرام‌ وخلوت ‌تری دارد و کسانی که در فکر دریافت اقامت دبی هستند با توجه به شرایط و خواسته های خود می توانند بین این دو کلانشهر انتخاب  کنند.

چرا مهاجرت به امارات پر طرفدار است؟

امارات کشوری است که به خاطر سیاست های دوستانه با صاحبان کسب و کار و کارآفرین ها و سرمایه گذاران در چند سال اخیر بسیار محبوب بوده و این محبوبیت هم رو به افزایش است. هر روز تعداد کسانی که به دنبال دریافت اقامت امارات هستند افزایش می یابد.

کشور امارات همه ساله خارجیان بسیاری را از کشورهای مختلف به خود جذب می کند دبی همچنان محبوب ترین منطقه در امارات برای این خارجیان است. با در نظر گرفتن مزایا و معایب این شهر بزرگ میتوانیم علت این محبوبیت را کشف کنیم.

همانطور که اشاره کردیم امارات کشوری است که تقریباً ۸۰ درصد جمعیت جهان را خارجیان تشکیل می‌دهند و تنها ۱۲ درصد از جمعیت کشور امارات بومی آن منطقه هستند. علت این ترکیب جمعیتی محبوب بودن مهاجرت به امارات است شرایط کاری خوب و سیاست های مناسب سرمایه گذاری باعث می‌شود که این محبوبیت هر روز بیشتر و بیشتر شود.

بهترین حمایتهای تجاری از سراسر دنیا

امارات متحده عربی در سال‌های گذشته روابط خارجی و دیپلماتیک خود را به نحوی شکل داده تا بتواند بهترین حمایت تجاری را از سرتاسر دنیا داشته باشد. سیاست های دوستانه و مبتنی بر همکاری باعث شده است که امارات بتواند متحدین بسیاری را در جهان گرد خود جمع کند.

از جمله مواردی که باعث می‌شود دریافت اقامت امارات تا این حد محبوب باشد اقتصاد شکوفای این کشور است. دبی ششمین ذخایرنفت دنیا را دارد ولی با این حال تلاش کرده است که به اقتصاد خود تنوع زیادی ببخشد و به اصطلاح همه تخم مرغ های خود را در یک سبد نگذارد.

معافیت های مالیاتی ، پیشرفت ها و توسعه های کاری و کارآفرینی ، سیاستهای دوستانه با سرمایه‌گذاران و کارآفرینان و بسیاری از مزایای دیگر باعث شده است مهاجرت به دبی بسیار جذاب باشد.

ایجاد شهرهای بسیار پیشرفته در دل صحرا به طوری که با استانداردهای غربی سازگاری فراوانی دارد باعث شده که حتی غربی‌ها که کشورهای پیشرفته ای دارند جذب امارات متحده عربی شوند و راغب باشند که اقامت دبی را دریافت کنند. 

مزایای مهاجرت به قبرس

اقتصاد پویا و پایدار

قبرس دارای اقتصاد پویا و پایداری است که به طور مستمر در حال رشد و توسعه است.

سیستم آموزشی قدرتمند

قبرس دارای سیستم آموزشی قدرتمند و دانشگاه‌های معتبر در بسیاری از تخصص ها است.

طبیعت بسیار زیبا

قبرس دارای طبیعتی زیبا و محیطی سالم است که از تنوع زیادی در مناظر و جاذبه‌های گردشگری برخوردار است.

تنوع فرهنگی

شما می‌توانید از این تنوع فرهنگی بهره‌مند شوید و با یادگیری زبان جدید زندگی جدیدی را آغاز کنید.

سیستم درمان عالی

قبرس دارای سیستم بهداشت و درمان عالی است که شامل بیمارستان‌های مدرن و پزشکان مجرب است.

امنیت و آرامش

این کشور دارای شاخص جرائم بسیار پایینی است و به شما اجازه می‌دهد که زندگی آرام و امنی داشته باشید.

متخصص در انواع روشهای مهاجرت به قبرس

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در قبرس شرکت ثبت شده است و خدمات مستقیم را طی چند سال گذشته ارائه می دهد.

اقامت قبرس با خرید ملک

اقامت قبرس با خرید ملک

متقاضیان با خیالی آسوده و پروسه ای قابل اطمینان می توانند مجوز اقامت دائم قبرس را از طریق سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات بدست آورند . این برنامه یکی از سریع ترین و ساده ترین برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در اروپا است و نکته مهم تر اینکه برای کسب مجوز اقامت در قبرس فقط ۳۰۰،۰۰۰ یورو سرمایه گذاری نیاز است.

ویزای اقامت قبرس در عرض دو ماه اعطا می شود و همه اعضای خانواده متقاضی را پوشش قرار می دهد. این اعضا شامل والدین متقاضی اصلی و همسر وی و همچنین فرزندان تحت تکفل تا سن ۲۵ سال را نیز می شود . این موضوع مزیت خاصی در یک برنامه مهاجرتی محسوب می شود چرا که امکان همراهی همسر و وابستگان کاملا فراهم می باشد .

برنامه اقامت دائم قبرس این امکان را فرآهم می کند که به راحتی به اتحادیه اروپا سفر داشته باشید و فقط هر دو سال یکبار ، به همراه همه اعضای خانواده به قبرس سفر داشته باشید .

این امکان وجود دارد که سرمایه گذاری توسط شرکتی انجام شود که متقاضی اصلی و همسرش صاحب و سهامداران آن هستند. در این صورت حداکثر سرمایه گذاری هر دو باید با توجه به شرایط اقامت دائم به میزان ۳۰۰،۰۰۰ یورو انجام شود. با این حال ملکی که تحت عنوان سرمایه گذاری برای اخذ اقامت دائم قبرس خریداری می شود باید تازه ساز و جدید باشد .

اقامت قبرس با ثبت شرکت

یکی از روشهایی که ممکن است برای مدیران و صاحبان کسب و کار جذاب باشد دریافت اقامت قبرس با ثبت شرکت است. 

شرکت‌هایی که در قبرس ثبت شده‌اند، می‌توانند برای مدت یک سال مدیران خود درخواست اقامت کنند. برای این کار، باید شرکت به عنوان یک شرکت فعال در قبرس ثبت شده باشد و حداقل دارای یک دفتر فعال در قبرس باشد.

همچنین، متقاضی این نوع اقامت بایستی مدارک لازم را تهیه کرده و به درستی تکمیل کند. اقامت به دست آمده از طریق ثبت شرکت در قبرس، می‌تواند به مدیران یا کارمندان شرکت کمک کند تا به طور مستقل در قبرس زندگی کنند و کسب و کار خود را رشد دهند.

اقامت قبرس با ثبت شرکت

پرسش و پاسخ های اقامت دبی

درباره اقامت دبی می پرسند:​

برای دریافت اقامت امارات از طریق خرید ملک شما باید حداقل 750 هزار درهم در حوزه املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید.

در حال حاضر خیر ، هنوز هیچ راهی برای دریافت شهروندی امارات وجود ندارد با این حال قوانینی در این خصوص در حال تصویب است.

اقامت امارات شرط حضور دائمی ندارد با این حال در سال حداقل چند بار باید به امارات سفر کنید تا اقامت خود را حفظ کنید. 

اصولا در پروسه مهاجرت به امارات می توانید همسر و فرزندان خود را همراه خود ببرید.

اگر طرفدار یک سبک زندگی لاکچری و سطح بالا هستید زندگی در امارات شما را کاملا اقناع می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به مقاله «زندگی در دبی برای ایرانیان» رجوع کنید. 

اگر سوالتان را در لیست بالا نیافتید، در سامانه مشاوره آنلاین به صورت رایگان سوالتان را مطرح نمایید و از وکلای متخصص پاسخ دریافت کنید.

سوابق کار ما در امارات از 2013

0
سرمایه گذاری
0
ثبت شرکت
0
کارت اقامت

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره حضوری یا ویدئویی با وکلا با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید سوالات خود را در سامانه مشاوره حقوقی آنلاین اریکه عدل مطرح نمایید.

موسسه حقوقی اریکه عدل

در اریکه عدل بیشتر از 1200 مطلب حقوقی و مهاجرتی منتشر شده.
ما به شما کمک می کنیم که خیلی سریع چیزی که لازم دارید را پیدا کنید...