منو

موسسه حقوقی اریکه عدل

Arike Adl Departments

خدمات حقوقی بین المللی

موسسه حقوقی اریکه عدل به صورت تخصصی خدمات حقوقی بین المللی ارائه می دهد. این موسسه اولین مجموعه حقوقی خدمات تجارت بین الملل کشور است. همچنین در سال 1395 اریکه عدل اولین موسسه حقوقی دپارتمان بندی شده در ایران بود.

گستره خدمات ما اکنون به بیش از 18 کشور دنیا ، از خاور میانه تا آمریکا می رسد و تا کنون منافع هزاران هموطن را در سطح بین المللی محفوظ داشته ایم. 

[yasr_visitor_votes]

خدمات حقوقی بین المللی در اریکه عدل

وکیل بین المللی در ایران

ارائه خدمات حقوقی بین المللی در ایران کار آسانی نیست. در این یک دهه ای که گذشت روزی نیست که بیاید و ما در این کشور شاهد محدودیت ها و تحریم های جدید نباشیم. محدودیت هایی که بیش از همه فعالان تجاری و اقتصادی را تحت تاثیر خود قرار می دهد. 

ما در موسسه حقوقی اریکه عدل خدمات حقوقی بین المللی را از سال 1392 آغاز کردیم و تا کنون شاهد فراز و نشیب های بسیاری در محیط بین المللی بوده ایم. گاهی خدمات رسانی ممکن و آسان بوده و گاهی غیر ممکن و صعب. با این حال لحظه ای از حفظ منافع موکلین خود دست نکشیده ایم. 

در سال 1395 در راستای ارائه خدمات حقوقی بین المللی در خصوص بانکها اولین وکلای ایرانی بودیم که رسما وکالت در افتتاح حساب بانکی در بانکهای اروپایی را انجام دادیم. با انتشار خبر این موضوع در روزنامه دنیای اقتصاد بسیاری از ادارات بین الملل بانکهای ایرانی برای همکاری به سمت ما آمدند.

دپارتمان در واقع یک واحد مستقل کاری است که حدود وظایف مشخصی را بر عهده دارد . دپارتمان های تخصصی در هر شرکت و در هر مجموعه مدرن سبب می گردد که تقسیم وظایف به بهترین شکل ممکن صورت گرفته و خروجی کار مجموعه بهینه سازی شود .

موسسه بین المللی اریکه عدل به عنوان مجموعه اولین ها در حرفه خدمات حقوقی ، وکالتی و تجاری ، تلاش داشته است تا با ایجاد سازمان ها و دپارتمان های تخصصی حقوقی و تجاری  ، ارائه خدمات حقوقی  را به سمت و سوی تخصصی شدن سوق دهد .

در دنیای پیشرفته و مدن امروز و با توجه به توسعه و گسترش مبانی و مفاهیم حقوقی و تجاری ، دیگر یک نفر قادر نیست در همه موضوعات و پرونده های حقوقی صاحب نظر و متخصص باشد . بنابراین اگر بخواهیم خدمات تخصصی در همه زمینه ها را زیر یک سقف و در یک مجموعه داشته باشیم ناگزیر از تشکیل یک تیم عظیم از متخصص و کارشناسان حقوقی هستیم .

اریکه عدل ، اولین مجموعه حقوقی دپارتمان بندی شده ایران

اریکه عدل موسسه اولین ها در حوزه خدمات حقوقی بین المللی است. ابتکار ارائه بسیاری از سرویس های بین المللی متعلق به موسسه حقوقی اریکه عدل است.

داوری بین المللی

دپارتمان داوری بین المللی

International Arbitration

کسانی که با داوری آشنا هستند می دانند که نهاد داوری یکی از ارزشمند ترین شرایطی است که می تواند در یک قرارداد بین المللی گنجانده شود. 

داوری که یکی از طرق جایگزین حل و فصل اختلافات قراردادی است به طرفین یک قرارداد کمک می کند که با سرعت بسیار بیشتر و البته هزینه کمتر اختلافات خود را با طرف دیگر چاره کنند.

در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، در راستای ارائه خدمات حقوقی بین المللی یک دپارتمان اختصاصی به امور داوری بین المللی تعلق دارد که تا کنون در بسیاری از قراردادهای مهم بین المللی سابقه فعالیت داشته است.

دپارتمان شرکتهای بین المللی

International Company Law

فعالان تجارت بین الملل به منظور تسهیل امور خود در محیط کشورهای خارجی به ثبت شخصیت حقوقی در کشورهای مختلف می پردازند و از اعتبار این شرکتهای ثبت شده جهت ارتقای سطح کسب و کارشان بهره می برند. 

به عنوان یکی از خدمات حقوقی بین المللی ، دپارتمان شرکتهای اریکه عدل تلاش دارد با ارائه سرویس های جامع حضور شرکتهای ایرانی را در محیط بین المللی تسهیل کند و در ارائه راهکار ها و حل مشکلات در کنار آنها باشد. 

خدمات حقوقی بین المللی
خدمات حقوقی قراردادهای بین المللی

دپارتمان قراردادهای بین المللی

Contract Law

از جمله مهم ترین و اساسی ترین موضوعات خدمات حقوقی بین المللی ، قراردادها هستند. قرارداد های بین المللی در واقع نقطه آغاز همه روابط تجاری سود آور تلقی می شوند. 

ما در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل توجه بسیار ویژه به قرارداد ها داریم و بخش عمده ای از تخصص وکلای ما نیز به همین موضوع معطوف است. 

در دپارتمان قراردادها ما صفر تا صد انعقاد قراردادهای بین المللی را از مذاکره تا امضا و اجرا مدیریت می کنیم و همراه هموطنان عزیز هستیم. 

دپارتمانهای اریکه عدل توسط وکلای متخصص ادامه می شوند

هر دپارتمان موسسه توسط وکلای متخصص همان حوزه مدیریت می گردند و رویکرد تخصصی در همه واحدهای کاری وجود دارد.

دپارتمان مهاجرت

Immigration Law

از جمله خدمات حقوقی بین المللی که نقطه عطفی در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل بوده ، خدمات مهاجرتی در برنامهای متنوع در کشورهای مختلف است. 

اریکه عدل به عنوان اولین موسسه حقوقی متخصص در امور مهاجرت ، بی نظمی ها و سوء استفاده ها را در بازار خدمات مهاجرت ایران از بین می برد و یک نقطه اتکای مهم برای ایرانیان در زمان مهاجرت و جابجایی به کشور های دیگر تلقی می شود. 

ما در حدود 25 کشور دنیا تلاش می کنیم که حافظ منافع ایرانیان مهاجر باشیم و به بهترین شکل ممکن آنها را برای آغاز زندگی جدیدشان همراهی کنیم. 

وکیل مهاجرت اریکه عدل
وکیل ملکی بین المللی

دپارتمان املاک بین المللی

International Property Law

هموطنان ایرانی در بسیاری از کشور های دارای ملک هستند و در مسیر مدیریت این املاک و مهم تر از آن مسائل حقوقی آنها نیاز به همراهی متخصصین دارند. 

در دپارتمان املاک بین المللی در موسسه اریکه عدل ما تلاش می کنیم که همه نیازهای حقوقی و قانونی موکلین خود که در کشورهای خارجی مالک اموال غیر منقول هستند را حفظ کنیم. 

نظارت بر قراردادهای خرید ، فروش و اجاره و مدیریت دعاوی املاک در محیط بین المللی ارجمه خدمات حقوقی بین المللی ما در بخش املاک است. 

دپارتمان رفع تحریم

Sanctions Lawyer

از جمله اشخاصی که در حوزه تجارت بین الملل بیشتر آسیب را می بینند ، بازرگانان و شرکتهای تجاری خصوصی هستند که به اشتباه در لیست تحریم های جهانی قرار گرفته اند. 

اریکه عدل به عنوان اولین موسس دپارتمان رفع تحریم ایران به این دسته از اشخاص کمک می کند که با طرح دعوی و درخواست در نهادهای قانونی مربوط به این موضوع از لیست تحریم خارج شوند و محدودیت های اعمال شده را از بین ببرند.

خدمات حقوقی بین المللی

آگاهی از آخرین آپدیت ها و اخبار حقوق بین الملل

اگر به حوزه حقوق تجارت بین الملل و حقوق کشورها علاقه مندید ، مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید...

دپارتمان مالکیت فکری

Intellectual Property Law

وقتی صحبت فعالیت تجاری در محیط بین المللی پیش می آید به دنبال آن موضوع بعدی حتما این است که چطور حقوق مالکیت فکری و معنوی خود را در این محیط محفوظ داریم؟

حفاظت از حق اختراع ها ، برند ها ، طرح های صنعتی و تجاری و سایر اهرم ها و دارایی های تجاری و معنوی از مواردی است که در این خصوص اهمیت دارد. 

ما در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل نگاه ویژه به حقوق مالکیت فکری در سطح بین المللی داریم و تلاش می کنیم با شبکه ای قدرتمند از وکلای IP حقوق هموطنان گرامی را حراست کنیم. 

دپارتمان مالکیت فکری
وصول مطالبات بین المللی

دپارتمان وصول مطالبات

Debt Collection

زمانی که بحث وصول طلب ها و مطالبات در داخل کشور وسط است ، بسیاری از فعالان تجاری می دانند چه باید بکنند و می توانند برای آن برنامه ریزی کنند ، اما اگر طلبکار و بدهکار در کشورهای مختلف زندگی کنند تکلیف چه می شود؟

ارائه خدمات حقوقی در زمینه وصول انواع مطالبات مالی از جمله وصول چکهای خارجی و سایر اسناد تجاری ، تعهدات و دیون قراردادی و غیر قراردادی و … در اریکه عدل در دپارتمان وصول مطالبات بین المللی صورت می پذیرد. 

ما با شبکه ای مقتدر از وکلا در کشورهای مختلف تلاش می کنیم به صورت محلی مطالبات هموطنان گرامی را در اسرع وقت وصول نماییم. 

دپارتمان بانکی

Banking Law

ارائه خدمات حقوق بانکی بین المللی یکی از حوزه هایی است که موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل از سال 1394 در آن حضور فعال دارد. 

وکالت در بانکهای خارجی بالاخص بانکهای اروپایی در زمینه افتتاح حساب بانکی ، برون رفت از وضعیت بلوکه شدن وجوه و سرمایه ها ، مذاکره در زمینه تامین سرمایه و گشایش LC و سایر تسهیلات تجارت بین الملل از جمله خدمات ما در این دپارتمان است. 

در حال حاضر تنها موسسه حقوقی ایرانی که به صورت تخصصی دارای شاخه بانکی بین المللی بوده ، اریکه عدل است. 

دپارتمان بانکی اریکه عدل

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره حضوری یا ویدئویی با وکلا با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید سوالات خود را در سامانه مشاوره حقوقی آنلاین اریکه عدل مطرح نمایید.

موسسه حقوقی اریکه عدل

در اریکه عدل بیشتر از 1200 مطلب حقوقی و مهاجرتی منتشر شده.
ما به شما کمک می کنیم که خیلی سریع چیزی که لازم دارید را پیدا کنید...